سفارشات 35413111-051
درباره ما

مختصری درباره گویا اسکنر:

گویا از سال 1371 به عنوان یک آتلیه گرافیک شکل گرفت.سپس در سال 76 با کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت پیش از چاپ را با لیتوگرافی سنتی آغاز نمود.

در سال 1380 بخش گرافیک حذف و بطور تخصصی کپی و ظهور زینک با دستگاه های اتوماتیک تحت نام "کپی اکسپرس گویا" را ادامه داد و در سال 82 با افزودن یک دستگاه ایمجستر هرکولس(Hercules)، تهیه فیلم و زینک با نام فعلی گویا اسکنر انجام پذیرفت.

اعتماد مشتریان به سیستم کار دیجیتال و اهمیت زمان و کیفیت کار تمام شده، باعث شد که در ابتدای سال 86 یک دستگاه پلیت ستر تمام اتوماتیک 4/5 ورقی هایدلبرگ با امکان ترام گذاری FMو AM و همچنین نسل جدید اسکنر درام لاینوتایپ به سیستم پیش از چاپ گویا اسکنر افزوده گردد.

ابتدای سال 93 به جهت پاسخگویی بهتر و سریعتر به مشتریان به ویژه چاپخانه های مستقر در شهرک صنعتی توس، شعبه دوم گویا اسکنر با استقرار آخرین مدل پلیت ستر تمام اتوماتیک 4/5 ورقی هایدلبرگ(سوپراستر - Suprasetter) در فاز 1 شهرک صنعتی، خدمات خود را گسترده تر نمود.

همزمان با راه اندازی شعبه شهرک صنعتی، یک دستگاه اسکنر تخت حرفه ای از محصولات هایدلبرگ با قابلیت اسکن 9600 Dpi به شعبه سلمان فارسی افزوده گردید.

امید است به لطف پروردگار و حمایت مشتریان عزیز در آینده بتوانیم بهتر از پیش پاسخگوی نیاز ایشان باشیم.

لیتوگرافی دیجیتال گویا اسکنر