سفارشات 35413111-051
مهلت ثبت‌نام در «مدرسه اینترنتی خواندن» بار دیگر تمدید شد.

معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد در اطلاعیه‌ای با اشاره به استقبال کتابداران، از تمدید مجدد مهلت ثبت‌نام در «مدرسه اینترنتی خواندن» به دستور دبیرکل نهاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، معاونت برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی، به دستور دبیرکل نهاد در اطلاعیه‌ای با اشاره به استقبال کتابداران در ثبت‌نام در «مدرسه اینترنتی خواندن» اعلام کرد:

«به اطلاع کلیه کتابداران عزیز می‌رساند، نظر به استقبال از مدرسه اینترنتی خواندن که منجر به ثبت‌نام 3340 نفر از همکاران شده و بنابر درخواست‌های متعدد کتابداران گرامی برای تمدید مدت ثبت‌نام، به دستور دبیرکل محترم نهاد، ثبت‌نام در مدرسه اینترنتی خواندن را تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 18/09/94 تمدید و شروع کلاس‌ها نیز از روز دوشنبه بیست و سوم آذر خواهد بود».

در ادامه این اطلاعیه آمده: «تا تاریخ مذکور(هجدهم آذر) ارسال درخواست برای تغییر دوره آموزش اختیاری نیز امکان‌پذیر است. این دوره مدرسه اینترنتی خواندن ویژه کتابداران گرامی بوده و ثبت‌نام تنها برای همکاران با رشته شغلی کتابدار امکان‌پذیر است».
علاقه‌مندان به حضور در این مدرسه می‌توانند ضمن مراجعه به نشانی http://school.iranpl.ir با وارد کردن نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور خود در این سامانه، از بخش 'درخواست آموزش' دوره اختیاری مد نظر را انتخاب کنند.
گفتنی است آشنایی با «خواندن گروهی»، خدمات مشاوره خوانندگان در کتابخانه‌های عمومی، خلاقیت: مبانی و روش‏ها و آشنایی با نرم‌افزار publisher چهار دوره ارائه شده در «مدرسه اینترنتی خواندن» هستند.
ارائه طیف وسیعی از برنامه‌‏ها و محتواهای دانشی و مهارتی در حوزه‌‏ها و موضوعات مختلف، هزینه‌های کم آموزشی، برطرف شدن محدودیت‌ها و تسهیل شرایط شرکت در دوره‌های آموزشی، امکان تنظیم زمان آموزش متناسب با شرایط هر شرکت کننده، امکان برقراری تعامل میان فراگیران و آموزندگان، ایجاد تمرکز و فرصت بیشتر برای آموختن، یادگیری مهارت‌های گوناگون در کنار آموزش‌های اصلی و نزدیک شدن به آشنایی با دانش و مهارت خواندن از جمله اهداف مدرسه اینترنتی خواندن است.
منبع:www.ibna.ir

لیتوگرافی دیجیتال گویا اسکنر مشهد